Par Vivendi Galvassāpju centru 

Galvassāpju diagnostika un ārstēšana nav vienkāršs uzdevums, jo ir apmēram 200 slimības, kuras pavada galvassāpes. Ārstam jābūt ar pieredzi un spēju orientēties dažādās ar galvassāpēm saistītās slimībās. Galvassāpju ārstēšana atšķiras un vislabākie rezultāti ir kompleksai pieejai, ko var nodrošināt dažādi kvalificēti speciālisti savās jomās. Vivendi Galvassāpju centrs izveidots, lai pacientiem būtu iespējams saņemt labāko profesionālo aprūpi vienuviet. Savukārt centra multidisciplinārās komandas kolēģi, savstarpēji sadarbojoties, bagātina pieredzi un spēj veiksmīgāk tikt galā ar sarežģītākiem gadījumiem.

"No 1996. gada, kad kļuvu par pirmo Latvijas Galvassāpju biedrības vadītāju, esmu interesējusies par galvassāpju diagnostiku un ārstēšanu. Regulāri apmeklēju starptautiskus kongresus, esmu lasījusi lekcijas un vadījusi seminārus dažādu specialitāšu ārstiem par galvassāpju problēmām Latvijā un arī ārpus tās.. Uzskatu, ka sakarā ar sarežģīto un neviennozīmīgo migrēnas un citu primāro galvassāpju attīstības mehānismu vislabākie rezultāti ir kombinētai ārstēšanai, izmantojot gan sāpju ārsta jeb algologa ieteiktos medikamentus, gan psihiatra vai psihoterapeita ieteiktās metodes, gan  izvēloties piemērotu uzturu vai izmantojot fizioterapijas metodes muskuļu atslābināšanā un harmoniskā iekustināšanā. Reizēm situācija atrisinās, sakārtojot savu emocionālo sfēru, iemācoties meditācijas metodes, regulējot ēšanas paradumus. Un medikamenti vairs nav vajadzīgi!"

Vivendi Galvassāpju centra vadītāja dr. Daina Jēgere

Vivendi Galvassāpju centrs ir izveidojis speciālistu komandu, kura tika atlasīta, lai sniegtu katram pacientam iespēju saņemt konsultācijas un individuāli pielāgotu ārstēšanos.

Galvassāpju centra komandā ietilpst tādi speciālisti kā:


Vivendi Galvassāpju centra komanda tic, ka ir iespējams palīdzēt, atvieglot situāciju, uzlabot dzīves kvalitāti pacientiem, kurus nomoka galvassāpes, pat tik stipras kā migrēnas sāpes! Lai ik dienu bez sāpēm!

Ar cieņu,
Vivendi Galvassāpju centrs

Vivendi galvassāpju centrs. Migrenascentrs.lv .